Salata Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Salata Yapma Oyunu Oyna

Salata Yapma ; Meyve salataları çok güzel olurlar. Ama onları güzel kesmek önemlidir. Bakalım ne kadar düzgün keseceksiniz. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Salata Yapma Oyunu 759 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Yemek Oyunları

Salata Yapma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sue Yemek Yapma Sue Yemek Yapma Sue'nin karnı aç. Bu sefer yemekleri kendi yapacak. Bakalım ne kadar yetenekli? Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Şiş Kebap Yapma Şiş Kebap Yapma Önce biberleri güzelce kesin, sonra diğer malzemeleri de katın ve mangal ateşinizi yakın. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Sihir Yapma Sihir Yapma Sihir odanızda malzemeler yer alıyor. Onları eşleştirin ve karıştırın. Bakalım ortaya neler çıkacak. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Salata Yapma Salata Yapma Meyve salataları çok güzel olurlar. Ama onları güzel kesmek önemlidir. Bakalım ne kadar düzgün keseceksiniz. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Pizza Yapma Pizza Yapma Bütün malzemeler önünüzde yer alıyor. Hepsini tek tek kocaman pizzanıza yerleştirin ve fırına verin. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Pasta Yapma Pasta Yapma Adımları tek tek ilerleyin ve güzel pasta yapmanın sırlarını öğrenin. Ardından kollayı sıvayın ve işe girişin. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Kek Yapma Kek Yapma Oyunun başından itibaren size kekin nasıl yapılacağını gösteren bir ok işareti olacak. Oku dikkatli izleyin. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Hamburger Yapma Hamburger Yapma Şehrin en iyi hamburgercisi olmaya ne dersiniz? O zaman sürekli lezzetli hamburgerler üretin. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Dondurma Yapma Dondurma Yapma Yaz aylarında vazgeçilmezimiz olan dondurmanın nasıl yapıldığını hiç gördünüz mü? Hadi hemen oyuna girin ve harika dondurmalar yapın. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Çikolata Yapma Çikolata Yapma Harika çikolata yapan bir ustasınız. Bakalım, bu sefer müşterileriniz için nasıl bir çikolata yapcaksınız. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.