Pasta Oyunları

0/0

Pasta Oyunları

Güzel Brownie Güzel Brownie Malzemeleri kullanarak güzel bir Brownie yapacaksınız.

Reçelli Kek Reçelli Kek Reçelli Kek Nasıl Yapılır? Oyunumuzda güzel bir reçelli kek yaparak bu sorunun cevabını alacaksınız.

Kurabiye Canavarı 2 Kurabiye Canavarı 2 Kurabiye canavarının ağzına hedef alın ve kurabiye fırlatın. Amacınız kurabiye canavarını doyurabilmek.

Börek Yapma Börek Yapma Akşam yemeği için börek yapmanız gerekiyor. Önünüze malzemeler gelecek ve siz bunlardan seçiçeksiniz. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Kek Yapma Kek Yapma Oyunun başından itibaren size kekin nasıl yapılacağını gösteren bir ok işareti olacak. Oku dikkatli izleyin. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Çikolata Yapma Çikolata Yapma Harika çikolata yapan bir ustasınız. Bakalım, bu sefer müşterileriniz için nasıl bir çikolata yapcaksınız. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Pasta Yapma Pasta Yapma Adımları tek tek ilerleyin ve güzel pasta yapmanın sırlarını öğrenin. Ardından kollayı sıvayın ve işe girişin. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

Büyük Pasta Yapma Büyük Pasta Yapma Harika görünümde ve kocaman pastalar artık hizmetinizde. Çünkü bu pastaları yapacak artık bir aşçımız var. Meb oyunları iyi eğlenceler diler.

0/0