Ameliyat Oyunları

0/0

Ameliyat Oyunları

Kahraman Doktor Kahraman Doktor Bu oyunda tanıdığımız kahraman doktorla birlikte dünyayı nükleer faciadan bizi kurtarmaya hazırmısın. Amacınız nükleer savaş alanında radyoaktif bombalar atan düşmanları avlayarak ülkeni korumaktır. Doktorla birlikte 3 farklı görevde mücadele edeceksiniz.

Ametliyatçı Doktor Ametliyatçı Doktor Doktor mu olmak istiyorsunuz? Hastaları ameliyat ederek tecrübe mi kazanmak istiyorsunuz? Veyahutta insanların hayatını nasıl kurtarırız öğrenmek mi istiyorsunuz? Bu oyun tam size göre!

Kalp Cerrahı Kalp Cerrahı Oyun başında size nasıl yapılacağı gösteriliyor ve sonrasında hastanız üzerinde uyguluyorsunuz. Lütfen hastamızı öldürmeyin.

Tavşancık Hasta Tavşancık Hasta Tavşancığımızın biraz problemleri var. Ona iyileştirip,ona yardım etmek ister misiniz?

Bağırsak Doktoru Bağırsak Doktoru Faremiz ile hastamızın bağırsağındaki kemiği çıkartıyoruz. Dikkatli olun.

Domuz Gribi Savaşçısı Domuz Gribi Savaşçısı Domuz gribine savaş başlatın. Üzerinize gelen hastalıklı domuzlara acımadan iyileştirici iğnelerinizi fırlatın. Elinizden geleni ardınıza koymayın.

Domuz Gribi Doktoru Domuz Gribi Doktoru Domuz gribi her yeri sarıyor. Bütün dünyayı sarmadan önce elinizdeki iğne ile Dünyamızdaki hastaları iyileştirin.

Komik Cerrah Komik Cerrah Hastanızı ameliyata sokmuşsunuz. Fakat bu ameliyat diğerlerine benzemiyor. Kestiğiniz yerleri inceleyebilir ve bulduğunuz yerlere bakabilirsiniz.

Röntgenci Röntgenci Röntgen için gelen kişileri masaya yatırın ve vücudunu inceleyin. Kişinin vücüdunda gördüğünüz şeyleri işaretlemeyi unutmayın.

Hastaya Kalp Pili Tak Hastaya Kalp Pili Tak Hastamıza kalp pili takılması gerekiyor ve seçilen cerrahımız sizsiniz. Ameliyata başlamadan önce ellerinizi yıkamayı unutmayın.

Canavar Ambulans Canavar Ambulans Hastaların yardıma ihtiyacı var. Ama oda nedir? Canavar ambulansımız onları ezerek geçiyor. Hastaları ve arabaları ezerek puan kazanın.

Goril Dişçisi Goril Dişçisi Dişinde çürükler olan bir gorilimiz var. Fakat gorilin ağzı rahat durmuyor. Ona elinizi kaptırmadan çürükleri çıkartın.

Dişçi Dişçi Çürük dişlerini aldırmaya gelmiş hastamızın çürük dişlerini almamız gerek. Lütfen ona yardım ederken sağlam dişlerini ellemeyin ve canını acıtmayın.

Cerrah Cerrah Hastanını vücudunda çizilmiş yerleri bıçağımız ile kesin. Bunu yaparken yanlış yeri kesmemeye dikkat edin.

Kemik Ameliyatı Kemik Ameliyatı Arabalar kaza yapıyor. Siz ise kaburgaları kırılın kişiye yardım ediyorsunuz. Aletleri sırasıyla kullanmaya dikkat edin.

Dişçi Yardımcısı Dişçi Yardımcısı Dişçide asistansınız. Ama dişçimizin yaramaz bir köpeği var. Dişçi gelmeden köpeğinin dağıttığı yerleri toplayın.

Estetikçi Estetikçi Cildini beğenmeyen insanlar size yani estetik doktorumuza geliyorlar. Onların canını acıtmadan suratlarını güzelleştirin.

Çocuk Dişçisi Çocuk Dişçisi Hasta çocuğumuzun dişleri sürekli çürüyor. Bütün dişleri çürümeden önce ona yardım edin. Eğer bütün çürükleri durdurursanız diğer bölüme geçme hakkı kazanırsınız.

Vücut Bölgeleri Vücut Bölgeleri Vücudumuzdaki bölgeleri aklınızda tutun. Ama bu bölgeler ingilizce. Karıştırmamaya dikkat edin ve gösterilen yerin ismini bilin.

Ameliyathane Ameliyathane Ameliyathanede hastanın vücüdundaki ilginç maddeleri çıkarmaya çalışmalısınız. Onun canını acıtmamaya özen göstermeniz gerekiyor.

Elektro şokla Elektro şokla Ölmek üzere olan hastalara elektro şok vererek onları iyileştirin. Hastalar arka arkaya geldiği için hızlı olmanız gerek.

Organları Çıkar Organları Çıkar Gösterilen bölgedeki organları çıkartıp kopartın. Sonra ise gösterilen güzergahtan şaşmadan yerine ulaştırın!

Zorlu Hasta Zorlu Hasta Ameliyat edeceğiniz hasta çok zorlu. Malzemeleri sırasıyla kullanarak ameliyatı gerçekleştirin.

Kırık Kol Kırık Kol Kazada kolu kırılan hastamızın durumu çok kötü. Onu acilen iyileştirmeniz gerekiyor.

Acil Servisi Acil Servisi Hastahanemizin acil servisini kontrol altında tutun. Ama bunu yaparken başarısız olmayın. Müdür sizsiniz. Haydi bakalım.

Göz Ameliyatı Göz Ameliyatı Gözünden rahatsız olan hastaya ameliyat ederek onu iyileştirmeniz gerekiyor. Hastanızın gözü çok ağrıyor. Hastayı ameliyat ederek onu iyileştirin. Meb oyunları oyna için meb oyunları ekleyen siteniz sizlere en yeni ve güzel meb oyunları sunuyor.

0/0